top of page

MIKA IMPEX s.r.o.

Naša spoločnosť MIKA IMPEX s.r.o. , pôsobí na slovenskom trhu OOPP už od roku 1995. Zámerom našej firmy bolo od začiatku osloviť zákazníkov s tovarom, ktorý sa svojou kvalitou bude odlišovať od bežných ochranných pomôcok a bude patriť do najkvalitnejšej kategórie. Sústredili sme sa v prvom rade na oblasť pracovnej a bezpečnostnej obuvi, kde v tom čase boli dostupné len klasické "bagandže", ktoré sa svojou kvalitou stali nedostačujúce pre neustále sa modernizujúce priemyselné potreby. A tak sme ako prví na Slovensku zaradili do ponuky pracovnú a bezpečnostnú obuv vyrábanú technológiou priameho nástreku od francúzskej spoločnosti LEMAITRE SÉCURITÉ. Táto voľba sa nám osvedčila, pretože v súčasnosti sa technológia priameho nástreku stáva štandardom pri výrobe pracovnej obuvi.

karl.jpg
talking on phones

LEMAITRE SÉCURITÉ

Firma LEMAITRE SÉCURITÉ ( ďalej len LS ) vyrába bezpečnostnú a pracovnú obuv už 39 rokov. V celosvetovom merítku je tretím najväčším výrobcom a druhým najväčším na území EÚ s dennou kapacitou viac ako 7000 párov. V súčasnosti je prítomná vo viac ako 90. štátoch celého sveta a SR je v poradí 83. krajinou, kde sa nám - spoločnosti MIKA IMPEX s.r.o. - podarilo získať zastúpenie tejto značky.

Výrobky LS sú charakteristické vysokou kvalitou použitých materiálov a ich spracovania za použitia najmodernejšej technológie pripevňovania zvršku k podošve - priameho nástreku. Samozrejme, LS je držiteľom certifikátu ISO 9002 a bola jej udelená i prestížna, medzinárodná známka najvyššej kvality AFAQ. Na základe vyššie uvedených skutočností LS poskytuje prostredníctvom svojich výhradných distribútorov pre jednotlivé krajiny 2-ročnú záruku na kompletný sortiment obuvi tejto značky pri štandardnom použití. Preto je pre nás samozrejmosťou, že v prípade oprávnenej reklamácie Vám obuv jednoducho vymeníme za nový pár.

Výrobný program LS zachytáva kompletnú škálu výrobkov pre všetky priemyselné a profesionálne nasadenia v tých najrozmanitejších pracovných odvetviach. Dôkazom je fakt, že pri výrobe obuvi používame až 21 druhov podošvy. Okrem toho, naše kolekcie sú odozvou na najnovšie trendy v obuvi pre voľný čas, vychádzkovej a trekingovej obuvi. Unikátnou v tomto smere je parabolická podošva, Parabolic®, jediná svojho druhu na svete, ktorá robí našu obuv nezameniteľnou. A preto už nemusíte robiť žiadne kompromisy pri výbere pracovnej obuvi - vyberte si podošvu, ktorá bude presne spĺňať požiadavky pre vašu profesiu a navyše s moderným zvrškom, ktorý Vás nechá vyniknúť.

Pôsobnosť našich obchodných zástupcov v každom kraji Slovenska, Vám pomôže rýchlo a odborne sa rozhodnúť pri výbere najvhodnejšej pracovnej obuvi pre Vašu profesiu. Ak si dohodnete prezentáciu našich výrobkov, dozviete sa mnoho zaujímavých detailov, ktoré rozhodujú o kvalite pracovnej obuvi, o ktorých ste zatiaľ netušili. Predvedieme Vám detailne jednotlivé komponenty, z ktorých je obuv vyrobená a tiež uvidíte niekoľko videí, ako je obuv testovaná.

Sme presvedčení, že ak raz vyskúšate obuv značky LEMAITRE SÉCURITÉ, určite sa k nej znovu vrátite. Nezabúdajte predsa, že NAJLEPŠÍCH OBÚVA LEMAITRE...

bottom of page