top of page
Scrool Top.png
Služby
Top
OBUV
Obúvame najlepších

Výrobný program Lemaitre Sécurité zachytáva kompletnú škálu výrobkov pre všetky priemyselné a profesionálne nasadenia v tých najrozmanitejších pracovných odvetviach. Dôkazom je fakt, že pri výrobe obuvi používame až 21 druhov podošviev. Okrem toho, naše kolekcie sú odozvou na najnovšie trendy v obuvi pre voľný čas, vychádzkovej a trekingovej obuvi. Unikátnou v tomto smere je parabolická podošva Parabolic®, ktorá je jediná svojho druhu na svete a robí našu obuv nezameniteľnou. A preto už nemusíte robiť žiadne kompromisy pri výbere pracovnej obuvi - vyberte si podošvu, ktorá bude presne spĺňať požiadavky pre vašu profesiu a navyše s moderným zvrškom, ktorý Vás nechá vyniknúť.

Obuv
VÝDAJNÉ AUTOMATY
Tovar k dispozícii 24/7“

Moderný a efektívny spôsob, ako mať potrebné OOPP vždy k dispozícii a tak šetriť čas i financie. Ako autorizovaný distribútor výdajných automatov od spoločnosti IVM, Vám vieme poskytnúť ich rôzne formy využívania. VA prispôsobíme na mieru individuálnym potrebám každej firmy.

Hlavnými výhodami týchto automatov sú:

  • Dostupnosť tovaru 24/7

  • Jednoduchá obsluha /dopĺňanie tovaru aj výdaj tovaru/

  • Evidencia spotreby materiálu

  • Úspora prostriedkov o 15 až 30%

  • 100% zamedzenie krádežiam ochranných pomôcok (OOPP), materiálu a náradia

  • Zjednodušenie skladového hospodárstva

  • Zníženie personálnych nákladov na obstarávanie OOPP, materiálu a náradia

  • Kontrola nad skladom a tým redukovanie nákladov na spotrebu

       konfigurácia meniteľná kedykoľvek a na mieste

Výdajné automaty
OOPP
OOPP
Pracuj bezpečne, doma Ťa čakajú

Kompletné vybavenie zamestnanca osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami (OOPP) je základom pre bezpečnosť pri práci. V spolupráci s najväčšími svetovými výrobcami OOPP Vám zabezpečíme dodanie ktoréhokoľvek segmentu OOPP (Pracovná obuv, pracovné odevy, ochrana hlavy, zraku, sluchu, dychu).

Chránená dielňa
CHRÁNENÁ DIELŇA
Neplaťte za čo nemusíte, objednávajte, čo potrebujete

Ak ste firma zamestnávajúca 20 a viac zamestnancov, podľa platného zákona (č. 5/2004 Z. z. (§ 63 ods. 1 písm. d)) máte povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím v počte, ktorý predstavuje 3,2% z celkového počtu zamestnancov.

 

Ak táto podmienka nie je z akýchkoľvek príčin splnená, ste povinný zaplatiť odvod a to v nemalej výške alebo môžete využiť možnosť nákupu OOPP od firiem, ktoré zamestnávajú ZŤP „ za Vás“. Ak využijete služby našej CHD a objednáte si u nás tovar v požadovanej výške, Vaša povinnosť voči štátu je splnená a navyše vlastníte tovar, ktorý by ste si ináč museli zakúpiť.

 

A nezabudnite! Kúpou tovaru cez CHD podporujete tých, ktorých zdravotný stav istým spôsobom obmedzuje.

KONSIGNAČNÝ SKLAD
Váš tovar vždy k dispozícii

Chýba Vám priestor na uskladňovanie zásob? Máte limitované finančné zdroje na skladové položky? V našom sklade máme pre Váš tovar dostatok priestoru.  Ponúkame Vám možnosť zriadenia konsignačného skladu na základe uzatvorenej zmluvy o konsignačnom sklade a garantujeme Vám, že Váš tovar v objeme 20% - 25% ročnej spotreby Vám bude ihneď k dispozícií – dodanie do 24 hodín v rámci SR. Váš sortiment tovaru je vždy po vyskladnení dopĺňaný na zmluvne dohodnuté objemy.

Konsignačný sklad
Balíčkovanie
KRAJČÍRSKA DIELŇA
Vaša predstava – Váš dizajn – Vaša spokojnosť

Neviete si nájsť ideálny pracovný odev v žiadnom katalógu? Chcete sa odlíšiť? Chcete mať vlastný strih a farebnú kombináciu pracovných odevov podľa Vašich firemných štandardov?

 

Využite možnosť našej krajčírskej dielne, ktorá má štatút chránenej dielne. Vytvoríme pracovné odevy podľa Vašich predstáv, bez ohľadu na vykonávaný druh práce a požadovanú kvalitu a normy látok. Produkcia našej krajčírskej dielne zabezpečí výrobu pracovných odevov sériového typu, ako i zákazkového.

 

Zhotovujeme odevy v unisexových, dámskych a pánskych strihoch, no zhotovíme tiež nekonfekčné veľkosti presne na mieru a to všetko z vysokokvalitných materiálov.

Krajčírska dielňa
BALÍČKOVANIE
Personalizácia OOPP bezstarostne a priamo až k Vašim zamestnancom

Ponúkame Vám moderný , prehľadný a komfortný spôsob distribúcie tovaru. Už žiadne kvantá tovaru vo Vašich skladoch. Nemusíte prijatý tovar triediť veľkostne, farebne ani podľa modelov. My to urobíme za Vás! K Vám sa dostanú už len balíčky, ktoré budú obsahovať Vami určené položky. Každý balíček bude označený menom zamestnanca, zoznamom OOPP v balíku a názvom strediska. Takto nachystaný balíček bude pripravený na odovzdanie konkrétnemu zamestnancovi.

Dodávka do 24h.
DODANIE DO 24 HOD
Dnes objednáte, zajtra je tovar u Vás

Vieme, že v dnešnej dobe neustáleho prijímania zamestnancov a značnej fluktuácie je pre Vás rýchle dodanie veľmi dôležité a preto tovar dostupný na sklade, zasielame v deň Vašej objednávky (pri objednaní do 13.00h).

 

Doručenie tovaru zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DHL alebo taktiež vlastnou dopravou.

LOGOVANIE
Aby každý vedel, v akej firme pracujete

Logo firmy Vás ľahko a jasne identifikuje. Je to základ firemnej identity a jeho významom je odlíšiť sa od konkurencie. Ak je správne umiestnené a dobre viditeľné aj na pracovných odevoch, zvyšuje sa jeho výpovedná hodnota.

 

Radi Vám pomôžeme s výberom čo najvhodnejšej metódy potlače, či už ide o digitálnu potlač, potlač sieťotlačou, flex fóliou, flock fóliou, bielou alebo transparentnou fóliou, sublimačnú tlač, transfer alebo viacfarebné vyšívané logo. Podľa Vašej predstavy logo umiestnime na Váš odev. Všetko s Vami pred samotnou tlačou samozrejme odkonzultujeme vizualizáciou grafického návrhu.

Logovanie
Odborné poradenstvo
ODBORNÉ PORADENSTVO
Sme tu pre Vás

Náš tím tvoria špecialisti , ktorí pôsobia v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti  pri práci už niekoľko rokov. Títo zodpovední odborníci sú k dispozícii našim zákazníkom v oblasti poradenstva, špecifikácie a vhodného výberu OOPP. Znalosť produktov, materiálov, ich správanie sa v rôznom pracovnom prostredí nám umožňuje navrhnúť optimálne OPP pre vaše potreby. Súčasne prispejeme k cenovej optimalizácii vášho nákupu vďaka skutočnosti, že patríme medzi popredných dodávateľov OOPP na slovenskom trhu. Naši odborníci Vás navštívia v každom kraji SR.

bottom of page